Apie mus

Mon Cheri – verčiant iš prancūzų kalbos, mano mieloji, brangioji. Būtent taip norime, kad jaustųsi būsimos nuotakos ir visos klientės. Begalybė scenarijų sugalvota išskirtiniai dienai, tačiau suknelė – bene svarbiausias vakaro akcentas.

2013 metais pakeitę pavadinimą, atnaujinę saloną, su naujomis jėgomis grįžtame patenkinti  kiekvienos klientės norus. 10-ies metų metų patirtis leidžia mums  greitai reaguoti į mados vėjus ir pasiūlyti lankytojoms naujausias tendencijas. Pastangos suprasti klientes iš pusės žodžio – tai “Mon Cheri” salono stiprioji sritis.

Nuo 2014 metų „Mon Cheri“ suknelių salonas yra tiesioginis firmos LA SPOSA  by Pronovias bei WHITE ONE by Pronovias atstovas Vilniuje.  LA SPOSA vestuvinės suknelės priklauso visame pasaulyje žinomai kompanijai „PRONOVIAS“. Šios firmos suknelės turi ne tik gilias vestuvinės mados tendencijas bet pasižymi ir išskirtinė kokybe, dizainu, prabangiausiais audiniais ir subtiliu elegantiškumu. Jums mielos nuotakos siūlome išsinuomoti ar nusipirkti žymiausių pasaulio firmų – naujausių kolekcijų vestuvines sukneles.

Mūsų pagrindinis tikslas yra patenkinti klienčių norus, netgi pačių įnoringiausių. Siūlome  vestuvines sukneles  ir proginius drabužius pagal Jūsų skonį ir pageidavimus. Didžiuojamės galėdami pateiktį naujausius modelius, kadangi, tik mūsų salone kolekcijos yra papildomos kiekvieną savaitę ir tik pas mus galite pamatyti visas sukneles gyvai, o ne rinktis iš katalogų. Mūsų salone drabužių, suknelių, aksesuarų asortimentas nuolat kinta.